Bolu Keş (Kurut) (600 gr)

Ürün Kodu: 2903424

Marka: Tereci

14.25 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
Siparişiniz bugün içerisinde kuryeyle teslim edilecektir.

Anadolu’nun farklı bölgelerinde farklı biçimlerde üretilen keş peyniri, besleyici ve doyurucu içeriği midelerimizi doyurmanın yanı sıra iştah açıcı görüntüsü ile gözleri de doyuran yöresel peynir çeşididir.

Keş peyniri, Orta Asya Türkleri’nden Anadolu’ya gelmiş bir lezzettir. Orta Asya köylülerinin keçi, koyun, manda gibi hayvanlardan elde edilen sütü, ilerleyen zamanlarda da kullanabilmek adına kurutulması ile ortaya çıkan bir peynir çeşididir.

Kurye ile yapılan alışverişler sipariş sırasında kredi kartı, teslimat sırasında nakit ya da teslimat sırasında kredi kartıyla ödenebilir.

Kargo teslimatıyla alışverişlerde sipariş sırasında kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Karşıyaka, Bayraklı ve Çiğli için Kurye ile Teslimat:

Karşıyaka, Bayraklı ve Çiğli'nin belirli ilçelerine motorsikletli kurye ile teslimat yapılmaktadır.

Verdiğiniz siparişler 12.00 - 19.00 saatleri arasında teslim edilir. Bu saatler dışında verdiğiniz tüm siparişler takip eden ilk gün teslim edilir.

200 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz. Bu tutarın altındaki alışverişlerde ise 10 TL taşıma bedeli alınır.

Teslimat Yapılan Mahalleler

Karşıyaka: Aksoy, Alaybey, Atakent, Bahariye, Bahçelievler, Bahriye Üçok, Bostanlı, Cumhuriyet, Demirköprü, Domanmacı, Fikri Altay, Goncalar, İmbatlı, İnönü, Mavişehir, Nergiz, Örnekköy, Şemikler, Tersane, Tuna, Yalı

Bayraklı: Soğukkuyu

Çiğli: Ataşehir, Aydınlıkevler, Maltepe

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yukarı Git
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır