Menemen Tartı (500 gr)

Ürün Kodu: 2902582

Marka: Tereci

39.50 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
Siparişiniz bugün içerisinde kuryeyle teslim edilecektir.

Süt katığı ismi dartının ne olduğunu da az çok anlatıyor aslında. Yağlı sütlerin kaymaklarından elde edilen dartı genellikle kahvaltılarda tüketildiği gibi yemeklere ya da tatlılara da malzeme olarak eklenebiliyor.

Tartı için süt kaymağı tortulaşana kadar kaynatılıyor. Sıcak ve akışkanken kaplara dökülen tartı katılaştıktan sonra uzun süre boyunca lezzetini ve besleyiciliğini koruyor.

Uzun süre dayanması nedeniyle genellikle tarhana ya da salça gibi kışa hazırlık olarak hazırlanıyor. Üstelik yağ oranı yüksek bir besin olması nedeniyle bol miktarda enerji verdiği için de kış aylarında tercih ediliyor.

Kurye ile yapılan alışverişler sipariş sırasında kredi kartı, teslimat sırasında nakit ya da teslimat sırasında kredi kartıyla ödenebilir.

Kargo teslimatıyla alışverişlerde sipariş sırasında kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Karşıyaka, Bayraklı ve Çiğli için Kurye ile Teslimat:

Karşıyaka, Bayraklı ve Çiğli'nin belirli ilçelerine motorsikletli kurye ile teslimat yapılmaktadır.

Verdiğiniz siparişler 12.00 - 19.00 saatleri arasında teslim edilir. Bu saatler dışında verdiğiniz tüm siparişler takip eden ilk gün teslim edilir.

200 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz. Bu tutarın altındaki alışverişlerde ise 10 TL taşıma bedeli alınır.

Teslimat Yapılan Mahalleler

Karşıyaka: Aksoy, Alaybey, Atakent, Bahariye, Bahçelievler, Bahriye Üçok, Bostanlı, Cumhuriyet, Demirköprü, Domanmacı, Fikri Altay, Goncalar, İmbatlı, İnönü, Mavişehir, Nergiz, Örnekköy, Şemikler, Tersane, Tuna, Yalı

Bayraklı: Soğukkuyu

Çiğli: Ataşehir, Aydınlıkevler, Maltepe

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yukarı Git
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır