Antakya Sürk Peyniri (250 gr)

Ürün Kodu: 2902632

Marka: Tereci

7.12 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
Siparişiniz bugün 12.00'den sonra teslim edilecektir.

Antakya yöresine özel, geleneksel bir peynir çeşidi olan Antakya Sürk Çökelek, doğal besi programı ile beslenen sağlıklı ineklerin sütünden, titizlikle işlenerek oluşur. Kuru çökelek öncelikle taze iken tuzlanır ve içerisine kekik, özel baharatlar, toz biber, sarımsak ve biber salçası koyulur. Daha sonrasında yoğrulur ve oluşması gereken kıvama kadar iki gün üst üste yoğrulur ve topak şekline sokulur. Bir gün güneşte bekletilir ve tekrar şekillendirilir. Tekrar üç gün güneşte bekletildikten sonra sofranlara ulaşır.Yapımı oldukça zahmetli olan ve her lokmasında verilen emeği en iyi şekilde hissedeceğin Antakya Sürk Çökeleğini kuru bir yapıya sahip olduğundan dolayı zeytinyağı ile ezerek kekik, pul biber gibi sevdiğiniz baharatlarla birlikte süsleyip, yanında domates ile birlikte tüketerek akıllardan çıkmayacak bir lezzet elde edebilirsiniz.

Kurye ile yapılan alışverişler sipariş sırasında kredi kartı, teslimat sırasında nakit ya da teslimat sırasında kredi kartıyla ödenebilir.

Kargo teslimatıyla alışverişlerde sipariş sırasında kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Karşıyaka, Bayraklı ve Çiğli için Kurye ile Teslimat:

Karşıyaka, Bayraklı ve Çiğli'nin belirli ilçelerine motorsikletli kurye ile teslimat yapılmaktadır.

Verdiğiniz siparişler 12.00 - 19.00 saatleri arasında teslim edilir. Bu saatler dışında verdiğiniz tüm siparişler takip eden ilk gün teslim edilir.

200 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz. Bu tutarın altındaki alışverişlerde ise 10 TL taşıma bedeli alınır.

Teslimat Yapılan Mahalleler

Karşıyaka: Aksoy, Alaybey, Atakent, Bahariye, Bahçelievler, Bahriye Üçok, Bostanlı, Cumhuriyet, Demirköprü, Domanmacı, Fikri Altay, Goncalar, İmbatlı, İnönü, Mavişehir, Nergiz, Örnekköy, Şemikler, Tersane, Tuna, Yalı

Bayraklı: Soğukkuyu

Çiğli: Ataşehir, Aydınlıkevler, Maltepe

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yukarı Git
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır