Bergama Beyaz Peyniri (700 gr)

Ürün Kodu: 2902556

Marka: Tereci

29.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
Siparişiniz yarın 12.00'den sonra teslim edilecektir.

Kültürümüz gereği beyaz peynirsiz bir sofra hayal edemeyiz, hele de beyaz peynirin eksik olduğu bir kahvaltı düşünemeyiz. Böylesine önemli bir lezzetin ise büyük bir özenle hazırlanması gerekir. Yumuşak tadı, dengeli yağ oranı, nefis kokusu ve aroması ile Bergama beyaz peynir ise hemen farkını hissettirir. Çünkü büyük bir özen ve özverinin ürünüdür. Pastörize inek sütü kullanılarak üretilen, bir dizi işlem nihayetinde soframıza kadar uzanan yolculuğuna çıkan Bergama beyaz peynir, yüksek besin değeri ile hem afiyet hem de şifa dağıtıyor. 

Kurye ile yapılan alışverişler sipariş sırasında kredi kartı, teslimat sırasında nakit ya da teslimat sırasında kredi kartıyla ödenebilir.

Kargo teslimatıyla alışverişlerde sipariş sırasında kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Karşıyaka, Bayraklı ve Çiğli için Kurye ile Teslimat:

Karşıyaka, Bayraklı ve Çiğli'nin belirli ilçelerine motorsikletli kurye ile teslimat yapılmaktadır.

Verdiğiniz siparişler 12.00 - 19.00 saatleri arasında teslim edilir. Bu saatler dışında verdiğiniz tüm siparişler takip eden ilk gün teslim edilir.

200 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz. Bu tutarın altındaki alışverişlerde ise 10 TL taşıma bedeli alınır.

Teslimat Yapılan Mahalleler

Karşıyaka: Aksoy, Alaybey, Atakent, Bahariye, Bahçelievler, Bahriye Üçok, Bostanlı, Cumhuriyet, Demirköprü, Domanmacı, Fikri Altay, Goncalar, İmbatlı, İnönü, Mavişehir, Nergiz, Örnekköy, Şemikler, Tersane, Tuna, Yalı

Bayraklı: Soğukkuyu

Çiğli: Ataşehir, Aydınlıkevler, Maltepe

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yukarı Git
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır