Adana Ev Yapımı Şalgam 1 Lt

Ürün Kodu: 8697462401142

Marka: Tereci

7.50 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
Siparişiniz yarın 12.00'den sonra teslim edilecektir.

Ülkemize özgü bir içecek olan şalgam suyu herkes tarafından sevilerek tüketilen havuç ve turptan yapılan bir içecektir. Acılı ve acısız olarak iki seçeneği vardır. İnsanlar lezzetini sevdiği için tüketseler de şalgam suyunun pek çok rahatsızlığı iyileştirici özelliği olduğunu biliyor muydunuz❓Aynı zamanda bazı hastalıkların oluşumunu da engelleyen bir içecektir. Bu içecek hazır olarak satın alınabildiği gibi bizim ev yapımı şalgam suyumuzu da alıp güvenle tüketebilirsiniz.

Kurye ile yapılan alışverişler sipariş sırasında kredi kartı, teslimat sırasında nakit ya da teslimat sırasında kredi kartıyla ödenebilir.

Kargo teslimatıyla alışverişlerde sipariş sırasında kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Karşıyaka, Bayraklı ve Çiğli için Kurye ile Teslimat:

Karşıyaka, Bayraklı ve Çiğli'nin belirli ilçelerine motorsikletli kurye ile teslimat yapılmaktadır.

Verdiğiniz siparişler 12.00 - 19.00 saatleri arasında teslim edilir. Bu saatler dışında verdiğiniz tüm siparişler takip eden ilk gün teslim edilir.

200 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz. Bu tutarın altındaki alışverişlerde ise 10 TL taşıma bedeli alınır.

Teslimat Yapılan Mahalleler

Karşıyaka: Aksoy, Alaybey, Atakent, Bahariye, Bahçelievler, Bahriye Üçok, Bostanlı, Cumhuriyet, Demirköprü, Domanmacı, Fikri Altay, Goncalar, İmbatlı, İnönü, Mavişehir, Nergiz, Örnekköy, Şemikler, Tersane, Tuna, Yalı

Bayraklı: Soğukkuyu

Çiğli: Ataşehir, Aydınlıkevler, Maltepe

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yukarı Git
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır