Kaya Koruğu

Ürün Kodu: 3431tereci

Marka: Tereci

24.50 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.

Kaya koruğunun sert otsu bir gövdesi vardır. Ege ve Akdeniz bölgesinde deniz kenarlarında kayalık diplerinde,kumsallarda ve taşlık araziler de yetişir.

Kaya koruğu toplandıktan sonra tamamı kullanılır. Deniz börülcesi gibi kökleri ayrılmaz. Fakat yaprakları en faydalı kısmınıdır Bol vitamin içerir.

Bölgelere göre hem ismi hem de şekli farklılık gösterebilir. Kulak otu, saksıgüzeli, naserotu isimleri ile anılır. Bölgeye göre gövdesi, çiçekleri ve yaprakları gri, yeşil ve mavi gibi renkler alır.

 

Doğanın bize verdiği bu bitki lezzetini yetiştiği kayalıklardaki vitamin ve minerallerden alır. Hiç bir katkı ve koruyucu madde içermeden geleneksel yöntemlerle üretilmiştir.
Tereci farkı ile enfes Kaya Koruğu Turşusu lezzetimizi mutlaka denemelisiniz.
 

Kurye ile yapılan alışverişler sipariş sırasında kredi kartı, teslimat sırasında nakit ya da teslimat sırasında kredi kartıyla ödenebilir.

Kargo teslimatıyla alışverişlerde sipariş sırasında kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Karşıyaka, Bayraklı ve Çiğli için Kurye ile Teslimat:

Karşıyaka, Bayraklı ve Çiğli'nin belirli ilçelerine motorsikletli kurye ile teslimat yapılmaktadır.

Verdiğiniz siparişler 12.00 - 19.00 saatleri arasında teslim edilir. Bu saatler dışında verdiğiniz tüm siparişler takip eden ilk gün teslim edilir.

200 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz. Bu tutarın altındaki alışverişlerde ise 10 TL taşıma bedeli alınır.

Teslimat Yapılan Mahalleler

Karşıyaka: Aksoy, Alaybey, Atakent, Bahariye, Bahçelievler, Bahriye Üçok, Bostanlı, Cumhuriyet, Demirköprü, Domanmacı, Fikri Altay, Goncalar, İmbatlı, İnönü, Mavişehir, Nergiz, Örnekköy, Şemikler, Tersane, Tuna, Yalı

Bayraklı: Soğukkuyu

Çiğli: Ataşehir, Aydınlıkevler, Maltepe

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yukarı Git
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır