Hakkımızda

Tereci Gıda Ltd. Şti. olarak 1979 yılında gıda sektörüne giren Tereci ailesi 37 yıl boyunca İzmir ve Ege Bölgesi'nin bir kısmına gıda maddelerinin toptan olarak pazarlama ve dağıtımını yapmıştır. Bu uzun çalışma döneminde elde ettiği beceri ve tecrübesinden sonra, ülkemizde belki de ilk sayılabilecek; farklı yörelerden kendi imkanlarıyla özel olarak hazırlattığı yöresel ve bitkisel ürünleri bir arada bulundurarak perakende mağazalarından tüketicilere sunmaktadır.

Hijyen ve sağlık koşullarına uygun olarak üretilmiş, kalitenin, lezzet ve damak tadıyla bütünleştiği yöresel ve ev yapımı ürünleri tüketicilere gururla sunan firmamız, ticari kaygılardan uzak müşteri memnuniyetini sağlamayı meslek ahlakı olarak kabul etmiştir. Bu amaçla mağazalarının dekorasyonunu müşterilerini rahat ettirecek bir doğallıkta dizayn etmiştir.

Yine bu amaçla, deneyimli ve eğitimli personel istihdamını sağlayarak tüketicilerin bilinçlenmesine de yardımcı olmak amacıyla tanıtım ve tadım organizasyonları düzenlemektedir. Yöresel ve bitkisel ürünleri mevsimsel olarak takip eden, en yeni ve en taze ürünlerin zamanında ve en hızlı bir şekilde tüketicilere ulaştırılmasını bir hizmet anlayışı olarak kabul eden firmamız, bu sektörde daha iyiyi yakalamanın gayretindedir.

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır